Kamerové systémy

Kamerové systémy sa používajú všade tam, kde je potrebné monitorovať dianie a vyhodnocovať rôzne udalosti v reálnom čase, alebo zo záznamu, ale hlavne majú chrániť Vás a Váš majetok. Skoro každý obchodný dom, hotel alebo firma používa kamerový systém na ochranu svojho majetku. Stále častejšie začínaju kamerové systémy využívat aj domácnosti.

K zabezpečeniu rôznych aj špeciálnych riešení používame produkty popredných a kvalitných dodávateľov. Kamerové systémy možno spojit s poplachovými alebo prístupovými systémami, cím zabezpecíme zvýšenie ochrany objektu.

Našou velkou referenciou sú skúsenosti pripojenia CCTV (Closed Circuit Television, uzavretý televizny okruh) do LAN a WAN sietí.

Otvára nám nové možnosti pripojenia, sledovania a nahrávania cez internet. Sledovanie kamier na SMARTPHONOCH, Tabletoch a iných mobilných zariadeniach. Video z jednotlivých kamier je možné tiež archivovať a ďalej spracovať.

Použivané technológie nahrávania:

  • CCTV analog – nahrávanie na DVR, PC-SERVER
  • CCTV IP – nahrávanie na NVR, SERVER, NAS

Predbežná objednávka

Zavolajte na:


ring_volume0903 734 488
wifi_tethering * Momentálne poskytujeme službu v týchto lokalitách: Hrubá Borša, Jánovce, Lúčny Dvor, Hrubý Šúr, Kostolná pri Dunaji, Kráľová pri Senci